joomla templates top joomla templates template joomla

OR-VID-ME-1056/W - Orno Polska - Zestaw wideodomofonowy CERES 7"

Opublikowano w Nowości

OR-VID-ME-1056/W - Orno Polska - Zestaw wideodomofonowy CERES 7" OR-VID-ME-1056/W Orno Polska  to zestaw wideodomofonowy, kolorowy, ultra płaski monitor bezsłuchawkowy LCD 7", dotykowy panel monitora z podświetlanymi przyciskami, płynna regulacja parametrów monitora (głośności dzwonka i rozmowy oraz jasności i koloru obrazu), 16 dźwięków dzwonka do wyboru, kamera CMOS. Urządzenie uwzględniając funkcjonalność dostępne jest w na prawdę atrakcyjnej cenie!

OR-GB-434(GS) - Orno Polska - Zestaw gniazd bezprzewodowych

Opublikowano w Nowości

OR-GB-434(GS) - Orno Polska  mOR-GB-434 (GS)arki Orno Polska jest to urządzenie przeznaczone do bezprzewodowego włączania i wyłączania urządzeń elektrycznych wewnątrz pomieszczeń. Urządzenie umożliwia załączanie m. in. Lamp, TV, wentylatorów, klimatyzatorów itp. Włączanie i wyłączanie może być realizowane za pomocą piota (nadajnika), który wyposażony jest dodatkowo w funkcją zegara i timera.

OR-VID-AR-1031 - wideodomofon TURRIS MEMO

Opublikowano w Nowości

Wideodomofon Orno Polska OR-VID-AR-1031 TURRIS MEMO to nowoczesny i oryginalnyzestaw dedykowany do domów jednorodzinnych. Monitor OR-VID-AR-1031MV posiada wbudowaną wewnętrzną pamięć pozwalającą na zapis 50 obrazów z kamery zewnętrznej. Zestaw pozwala na szerokie możliwości rozbudowy systemu o kolejny monitor oraz panel zewnętrzny (obsługa dwóch furtek). Monitor posiada funkcję ramki cyfrowej pozwalającą na sekwencyjne wyświetlanie zapisanych do pamięci zdjęć.

Wideodomofon TURRIS MEMO składa się z:

  • OR-VID-AR-1031KV - panel zewnętrzny TURRIS MEMO z ukrytą kamerą kolorową - 1 szt
  • daszek zabezpieczającego panel przed wpływem warunków atmosferycznych (do montażu natynkowego) - 1 szt
  • OR-VID-AR-1031MV - monitor TURRIS MEMO 7 cali LCD - 1 szt
  • OR-VID-AR-1031ZS - zasilacz zewnętrzny na szynę 13,5V DC/ 1500mA - 1 szt
  • uchwytu montażowy monitora - 1 szt

Więcej: OR-VID-AR-1031Orno Polska TURRIS MEMO

OR-DC-615 Nowy czujnik czadu i gazu już dostępny

Opublikowano w Nowości

OR-DC-615 czujnik czadu i gazuNowy czujnik tlenku węgla (czadu, CO) i gazu Orno Polska OR-DC-615 jest już dostępny w sprzedaży. Jest to urządzenie zaprojektowane do ciągłego monitoringu pomieszczeń zamkniętych. W urządzeniu zastosowano 2 oddzielne sensory (zaawansowane technologicznie) gwarantujące wysoki wskaźnik wykrywalności niebezpiecznych gazów.

O firmie

apartment Firma A&M jest bezpośrednim dystrybutorem urządzeń Orno Polska. Oferujemy sprzedaż pełnego asortymentu Orno na terenie całego kraju. W ramach sprzedawanych urządzeń świadczymy pełną pomoc techniczną dla dostarczanych urządzeń.

Kontakt

Dane kontaktowe

Jeśli masz pytanie dotyczące urządzeń, potrzebujesz porady, chcesz zamówić urządzenia lub masz inne pytanie:

Tel.: +48 530 190 990

 

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.